Wolontariat i odwiedziny w Domu Dziecka <3

Pięknie kończy się dzień pełen wrażeń ☺️
Dziękujemy 🌷 Pani Angelika Kleszyk za gościnę w Domu Dziecka, pamiętny moment, który będzie towarzyszył nam już na zawsze. Dzięki takim osobą jak Pani dzieci czują się prawdziwie kochane 🤗❤️.
Placówka w której mieszkają troszkę starsi bohaterzy to nie tylko budynek, ale ogień miłości w którym uczy się jej od pracujących tam wychowawców i wspaniałych dzieci. Pani wychowawczyni co dopiero oderwała się od lepienia pierogów na Wigilię i udało się nam z Nią zrobić pamiątkowe zdjęcie ❤️ ☺️wraz z Jej podopieczną. Było pięknie ☺️.
Dziękujemy Panu Dyrektorowi Krzysztof Nowak ❤ oraz WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do tego, aby tym drobnym gestem wywołać choć maleńki uśmiech na twarzach Tych dzieci♥️.
 🎅🤶🙃
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „REDMI NOTE 8T AI QUAD CAMERA”Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „REDMI NOTE 8T AI QUAD CAMERA”Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, okulary i w budynku